Praesidium 2017-2018

Praeses: Roanne De Munck
Vice-praeses: Noa Cock
Penning: Annelies Emmaneel
Secretaris: Laure Meert
Feest: Senne Ectors
Sport & Cultuur: Anthony Everaert
P.R.: Mike Van Pottelbergh
Schachtentemmer: Maarten Buckens
Zedenmeester: Sofie Emmaneel
Cantor: Jasper Osstyn

Praesidium 2016-2017

Praeses: Laura De Pauw
Vice-praeses: Sofie Waeterloos
Penning: Lies Van den Eynde
Secretaris: Roanne De Munck
Feest: Elvis Hostens
Sport & Cultuur: 
Maarten Buckens
P.R.: Jens Verburgh
Schachtentemmer: Noa Cock
Cantor: Tim Bogaert

Praesidium 2015-2016

Praeses: Anna Van den Driessche
Vice-praeses: Niels Staelens
Penning: Lies Van den Eynde
Secretaris: Dylan Vandevoorde
Feest: Tahnee Naesen
Sport: Laurens Temmerman
Cultuur: Niels Vleeschouwer

P.R.: Lotte Van der Straeten
Schachtentemmer: Elisabeth Van Hoorde
Zedenmeester: Billy D’hondt
Cantor: Tim Bogaert

Praesidium 2014-2015

Praeses: Sofie Waeterloos
Vice-praeses: Jens Verburgh
Penning: Lies Van den Eynde
Secretaris: Annelies Emmaneel
Major: Kevin Berghman
Feest: Sophie De Brauwer
Sport & Cultuur: Tanguy Declercq

P.R.: Mathieu Verdonck
Schachtentemmer: Nicola Thienpont
Zedenmeester: Enya Maes
Cantor: Niels Staelens

Praesidium 2013-2014

Praeses: Bennoid Goemanne
Vice-praeses: Jens Verburgh
Penning: Sofie Waeterloos
Secretaris: Dylan Vandevoorde
Feest: Fauve Preys
Sport & Cultuur: Joylien Ruys

P.R. intern: Sien Verschueren
P.R. extern: Sophie De Brauwer
Schachtentemmer: Maarten De Tant
Zedenmeester: Silke Waroux
Cantor: Tanguy Declercq

Praesidium 2012-2013

Praeses: Julie Bataille
Vice-praeses: Bennoid Goemanne
Penning: Cathy Spillebeen
Secretaris: Eva Kasier
Feest: Flora Van der Maelen
Sport & Cultuur: Anton Evers

P.R.: Yarell Burgelman
Schachtentemmer: Aaron Haché
Zedenmeester: Jens Van Hiel
Cantor: Manjana Louwage

Praesidium 2011-2012

Praeses: Kevin Berghman
Vice-praeses: Daphne Steenbeke
Penning: Eva Kasier
Secretaris: Jolien Dehanschutter
Feest: Jannie Rappoort
Sport: Julie Bataille
Cultuur: Yarell Burgelman

P.R.: Angela Watteeuw
Schachtentemmer: Clio Griffioen
Zedenmeester: Mats Andries
Cantor: Jason Matthijs

Praesidium 2010-2011

Praeses: Stef Berghmans
Vice-praeses: Bennoid Goemanne
Penning: Daphne Steenbeke
Secretaris: Jolien Verspeeten
Feest: Lies Malfroid
Sport & Cultuur: Jasmien Teerlinck

P.R.: Laurens Colpaert
Schachtentemmer: Evelien Dockx
Zedenmeester: Kevin Berghman
Cantor: Clio Griffioen

Praesidium 2009-2010

Praeses: Viki Goethals
Vice-praeses: Jolien Verspeeten
Penning: Wouter Lippens
Secretaris: Dries Uyttenhove
Feest: Evelien Dockx
Sport & Cultuur: Ruben Demey

P.R.: Bennoid Goemanne
Schachtentemmer: Stef Berghmans
Zedenmeester: Yasemin Tuncel
Cantor: Clio Griffioen

Praesidium 2008-2009

Praeses: Viki Goethals
Vice-praeses: Yasemin Tuncel
Penning: Dries Uyttenhove
Secretaris: Geoffrey Coen
Feest: Michael Verhoeven
Sport & Cultuur: Jessica Blancaert

P.R. intern: Wouter Lippens
P.R. extern: Rutger Gabriel
Schachtentemmer: Nick Schamp
Zedenmeester: Justien Cornelis
Cantor: Ruth Vermeir
Cursus: Larissa Lemaire

Praesidium 2007-2008

Praeses: Ruth Vermeir
Vice-praeses: 
Viki Goethals
Penning: Jonathan Dries
Secretaris: Ine Baccaert
Feest: Wouter Koops
Sport: Sara Rodriguez
Cultuur: Helena Deschepper
P.R.: Larisse Lemaire
Web: Ward Impe
Schachtentemmer: Jonathan Dries
Zedenmeester: 
Henri Le Clef
Biermeester: 
Henri Le Clef

Praesidium 2006-2007

Praeses: Stijn Berghmans
Vice-praeses: Ruth Vermeir

Feest: Larissa Lemaire
Sport & Cultuur: Sara Rodriguez
P.R.: 
Sara Rodriguez
Schachtentemmer: Bram Timmermans
Zedenmeester: Henri Le Clef
Cantor: Andreas Eeckhout
Biermeester: Rembert Van Verdegem

Praesidium 2005-2006

Praeses: Stijn Bergmans
Vice-praeses: 
Andy Ritzen
Penning: Lies Decorte
Feest: Bram Timmermans
Sport: Maxime Nuyts

P.R.: Bart Steyeart
Schachtentemmer: Levi Vervust
Zedenmeester 1: Bram Timmermans
Zedenmeester 2: Kim Winne

Biermeester: 
Rembert Van Verdegem

Praesidium 2004-2005

Praeses: Mike Vereecken
Vice-praeses: Sofie De Wit

Penning: Lies Decorte
Feest: Harald Roos
Sport: Maxime Nuyts

P.R.: Andy Ritzen
Schachtentemmer: Stijn Berghmans
Zedenmeester: Lies Decorte

Cantor: Jelle Terrie

Praesidium 2003-2004

Praeses: Alain Picard
Vice-Praeses: Lesley Beele
P.R.: Sofie De Wit
Schachtentemmer: Mike Vereecken
Zedenmeester: Jelle Terrie
Cantor: Jelle Terrie

Praesidium 2002-2003

Praeses: Jelle Terrie
Vice-praeses: Leni Vergrote

Penning: Vroni Smet
Feest: Alain Picard
Sport: John Mistaen
Cultuur: Lesley Beele
P.R.: Michael Andries
Schachtentemmer: Toon Desmet
Zedenmeester: 
Toon Desmet 
Cantor: Toon Desmet 

Praesidium 2001-2002

Praeses: Heidi Van Der Bracht
Feest: Jelle Terrie
Sport: Leni Vergrote
P.R.: Michael Andries
Schachtentemmer: Alain Picard
Zedenmeester: Alain Picard
Cantor: Toon Desmet

Praesidium 2000-2001

Praeses: Jacques Meuleman
Vice-praeses: Wouter Decock
Penning: Heidi Van der Bracht
Feest: Kris Claus
Sport: Isabelle Duflo
Schachtentemmer: Patrick Grassi
Zedenmeester: Patrick Grassi
Cantor: Tim Surmont

Praesidium 1999-2000

 Praeses: Bart Coucke
Vice-Praeses: Laurence Van Cauwenberghe
Secetaris: Christelle De Groote
Feest: Jacques Meuleman
Cultuur: Christelle De Groote
Schachtentemmer 1: Christoph De Backer
Schachtentemmer 2: Patrick Grassi
Zedenmeester: Christelle De Groote
Cantor: Jan Van Rossem

Praesidium 1998-1999

Praeses: Wouter Huylenbroeck
Secretaris: Laurence Van Cauwenberghe
Cultuur: Bart Coucke
Schachtentemmer: Christophe De Backer
Zedenmeester: Bart Coucke
Cantor: Jochen Duerinck

Praesidium 1997-1998

Praeses: Tom Wouters
Schachtentemmer: Stijn van Brantegem
Cantor: Jurgen van Herreweghe

Praesidium 1996-1997

Praeses: Thomas Wissaert

Praesidium 1995-1996

Praeses: Philippe De Jonghe
Vice-praeses: Annelies Claus
Penning: Annelies Gilson
Secretaris: Thomas Wissaert
Sport: Audrey van Geersom
Cultuur: Elke De Meester
Schachtentemmer: Jan Bonte
Zedenmeester: Audrey van Geersom
Cantor: Tom Dhondt