Praesidium 2019-2020 (Jaar 24)

Praeses: Elvis Hostens
Vice-praeses: Zoë Claeys
Penning & Secretaris: Sara Verween
Feest: Manou Du Ville
Sport & Cultuur: Jana Lyna
P.R.: Ina Vander Maelen
Schachtentemmer: Yente Vanheusden
Zedenmeester: Céline Carême

Praesidium 2018-2019 (Jaar 23)

Praeses: Elvis Hostens
Vice-praeses: Roanne De Munck
Penning: Femke Bulté
Secretaris: Linde Van de Velde
Feest: Silke De Bruycker
Sport & Cultuur: Pauline Volon
Schachtentemmer: Joy Verlinden
Zedenmeester: Senne Ectors
Cantor: Jasper Osstyn

Praesidium 2017-2018 (Jaar 22)

Praeses: Roanne De Munck
Vice-praeses: Noa Cock
Penning: Annelies Emmaneel
Secretaris: Laure Meert
Feest: Senne Ectors
Sport & Cultuur: Anthony Everaert
P.R.: Mike Van Pottelbergh
Schachtentemmer: Maarten Buckens
Zedenmeester: Sofie Emmaneel
Cantor: Jasper Osstyn

Praesidium 2016-2017 (Jaar 21)

Praeses: Laura De Pauw
Vice-praeses: Sofie Waeterloos
Keizerpenning: Lies Van den Eynde
Secretaris: Roanne De Munck
Feest: Elvis Hostens
Sport & Cultuur: 
Maarten Buckens
P.R.: Jens Verburgh
Schachtentemmer: Noa Cock
Cantor: Tim Bogaert

Praesidium 2015-2016 (Lustrumjaar 20)

Praeses: Anna Van den Driessche
Vice-praeses: Niels Staelens
Penning: Lies Van den Eynde
Secretaris: Dylan Vandevoorde
Feest: Tahnee Naesen
Sport: Laurens Temmerman
Cultuur: Niels Vleeschouwer

P.R.: Lotte Van der Straeten
Schachtentemmer: Elisabeth Van Hoorde
Zedenmeester: Billy D’hondt
Cantor: Tim Bogaert

Praesidium 2014-2015 (Jaar 19)

Praeses: Sofie Waeterloos
Vice-praeses: Jens Verburgh
Penning: Lies Van den Eynde
Secretaris: Annelies Emmaneel
Major: Kevin Berghman
Feest: Sophie De Brauwer
Sport & Cultuur: Tanguy Declercq

P.R.: Mathieu Verdonck
Schachtentemmer: Nicola Thienpont
Zedenmeester: Enya Maes
Cantor: Niels Staelens

Praesidium 2013-2014 (Jaar 18)

Praeses: Bennoid Goemanne
Vice-praeses: Jens Verburgh
Penning: Sofie Waeterloos
Secretaris: Dylan Vandevoorde
Feest: Fauve Preys
Sport & Cultuur: Joylien Ruys

P.R. intern: Sien Verschueren
P.R. extern: Sophie De Brauwer
Schachtentemmer: Maarten De Tant
Zedenmeester: Silke Waroux
Cantor: Tanguy Declercq

Praesidium 2012-2013 (Jaar 17)

Praeses: Julie Bataille
Vice-praeses: Bennoid Goemanne
Penning: Cathy Spillebeen
Secretaris: Eva Kasier
Feest: Flora Van der Maelen
Sport & Cultuur: Anton Evers

P.R.: Yarell Burgelman
Schachtentemmer: Aaron Haché
Zedenmeester: Jens Van Hiel
Cantor: Manjana Louwage

Praesidium 2011-2012 (Jaar 16)

Praeses: Kevin Berghman
Vice-praeses: Daphne Steenbeke
Penning: Eva Kasier
Secretaris: Jolien Dehanschutter
Feest: Jannie Rappoort
Sport: Julie Bataille
Cultuur: Yarell Burgelman

P.R.: Angela Watteeuw
Schachtentemmer: Clio Griffioen
Zedenmeester: Mats Andries
Cantor: Jason Matthijs

Praesidium 2010-2011 (Lustrumjaar 15)

Praeses: Stef Berghmans
Vice-praeses: Bennoid Goemanne
Penning: Daphne Steenbeke
Secretaris: Jolien Verspeeten
Feest: Lies Malfroid
Sport & Cultuur: Jasmien Teerlinck

P.R.: Laurens Colpaert
Schachtentemmer: Evelien Dockx
Zedenmeester: Kevin Berghman
Cantor: Clio Griffioen

Praesidium 2009-2010 (Jaar 14)

Praeses: Viki Goethals
Vice-praeses: Jolien Verspeeten
Penning: Wouter Lippens
Secretaris: Dries Uyttenhove
Feest: Evelien Dockx
Sport & Cultuur: Ruben Demey

P.R.: Bennoid Goemanne
Schachtentemmer: Stef Berghmans
Zedenmeester: Yasemin Tuncel
Cantor: Clio Griffioen

Praesidium 2008-2009 (Jaar 13)

Praeses: Viki Goethals
Vice-praeses: Yasemin Tuncel
Penning: Dries Uyttenhove
Secretaris: Geoffrey Coen
Feest: Michael Verhoeven
Sport & Cultuur: Jessica Blanckaert

P.R. 1: Wouter Lippens
P.R. 2: Rutger Gabriel
Schachtentemmer: Nick Schamp
Zedenmeester: Justien Cornelis
Cantor: Ruth Vermeir
Cursus: Larissa Lemaire

Praesidium 2007-2008 (Jaar 12)

Praeses: Ruth Vermeir
Vice-praeses: 
Viki Goethals
Penning: Jonathan Dries
Secretaris: Ine Baccaert
Feest: Wouter Koops
Sport: Sara Rodriguez
Cultuur: Helena (Leen) Deschepper
P.R.: Larissa Lemaire
Web: Ward Impe
Schachtentemmer: Jonathan Dries
Zedenmeester: 
Henri Le Clef
Biermeester: 
Henri Le Clef

Praesidium 2006-2007 (Jaar 11)

Praeses: Stijn Berghmans
Vice-praeses: Ruth Vermeir

Feest: Larissa Lemaire
Sport & Cultuur: Sara Rodriguez
P.R.: Larissa Lemaire

Schachtentemmer: Bram Timmermans
Zedenmeester: Henri Le Clef
Cantor: Andreas Eeckhout
Biermeester: Rembert Van Verdegem

Praesidium 2005-2006 (Lustrumjaar 10)

Praeses: Stijn Bergmans
Vice-praeses: 
Andy Ritzen
Penning: Lies Decorte
Feest: Bram Timmermans
Sport: Maxime Nuyts

P.R.: Bart Steyaert
Schachtentemmer: Levi Vervust
Zedenmeester 1: Bram Timmermans
Zedenmeester 2: Kim Winne

Biermeester: 
Rembert Van Verdegem

Praesidium 2004-2005 (Jaar 9)

Praeses: Michaël (Mike) Vereecken
Vice-praeses: Sofie De Wit

Penning: Lies Decorte
Feest: Harald Roos
Sport: Maxime Nuyts

P.R.: Andy Ritzen
Schachtentemmer: Stijn Berghmans
Zedenmeester: Lies Decorte

Cantor: Jelle Terrie

Praesidium 2003-2004 (Jaar 8)

Praeses: Alain Picard
Vice-Praeses: Lesley Beele
P.R.: Sofie De Wit
Schachtentemmer: Michaël (Mike) Vereecken
Zedenmeester: Jelle Terrie
Cantor: Jelle Terrie

Praesidium 2002-2003 (Jaar 7)

Praeses: Jelle Terrie
Vice-praeses: Leni Vergote

Penning: Vroni Smet
Feest: Alain Picard
Sport: John Mistiaen (?)
Cultuur: Lesley Beele
P.R.: Michael Andries
Schachtentemmer: Toon Desmet
Zedenmeester: 
Toon Desmet
Cantor: Toon Desmet

Praesidium 2001-2002 (Jaar 6)

Praeses: Heidi Vanderbracht
Feest: Jelle Terrie
Sport: Leni Vergote
Cultuur: Niké Dierycx
P.R.: Michael Andries
Schachtentemmer: Alain Picard
Zedenmeester: Alain Picard
Cantor: Toon Desmet

Praesidium 2000-2001 (Lustrumjaar 5)

Praeses: Jacques Meuleman
Vice-praeses: Wouter Decock
Penning: Heidi Vanderbracht
Feest: Kris Claus
Sport: Isabelle Duflo
Cultuur: Sophie Amandels
P.R.: Isabelle Duflo
Schachtentemmer: Patrick (Junior) Grassi
Zedenmeester: Sophie Amandels
Cantor: Tim Surmont

Praesidium 1999-2000 (Jaar 4)

 Praeses: Bart Coucke
Vice-Praeses: Laurence Van Cauwenberghe
Penning: Julie Kemp
Secretaris: Christelle Degroote
Feest: Jacques Meuleman
Sport: Christelle Degroote
Cultuur: Wouter Decock
Schachtentemmer 1: Patrick (Junior) Grassi
Schachtentemmer 2: Christophe De Backer
Zedenmeester: Wouter Decock
Cantor: Jan Van Rossem

Praesidium 1998-1999 (Jaar 3)

Praeses: Wouter Huylenbroeck
Vice-praeses: Isabelle Despeghel
Penning: Katrien de Brauwer
Secretaris: Laurence Van Cauwenberghe
Feest: Fons Vloerberg
Sport: Ben De Bock
Cultuur: Bart Coucke
Schachtentemmer: Christophe De Backer
Zedenmeester: Bart Coucke
Cantor 1: Jochen Duerinck

Praesidium 1997-1998 (Jaar 2)

Praeses: Tom Wouters
Vice-praeses: Glenn Desimpelaere
Penning: Katrien de Brauwer
Secretaris: Lies Gheeraert
Feest: Isabelle Despeghel
Sport: Ben Hermie
Schachtentemmer: Stijn van Brantegem
Cantor: Jurgen van Herreweghe

Praesidium 1996-1997 (Jaar 1)

Praeses: Thomas Wissaert
Vice-praeses: Glenn De Simpelaere
Penning: Annelies Gilson
Feest: Bjorn Van Duysen
Sport: Stefanie Berben
Cultuur: Tom Wouters
Schachtentemmer: Lieven Bogaert
Zedenmeester: Tom Wouters
Cantor: Jurgen van Herreweghe

Praesidium 1995-1996 (Oprichtingsjaar)

Praeses: Philippe Dejonghe
Vice-praeses: Thomas Wissaert
Penning: Annelies Gilson
Feest: Annelies Claus
Sport: Audrey van Geersom
Cultuur: Elke De Meester
Schachtentemmer: Jan Bonte
Zedenmeester: Audrey van Geersom
Cantor: Tom D’hondt

Zie hier nog een foto van het oprichtend praesidium: Thomas, Annelies C., Audrey, Philippe, Annelies G. en Jan op de lustrumreceptie van jaar 25.